Náhled na naše aktivity

Cvičení venku
Karneval
Plavání rodičů a dětí
Brány města dokořán
14. světová gymnaestráda, Lausanne 2011
Atletické závody
Bowling na Rychtě
Nácvik Zumby

Sokolovna v Novém Městě nad Metují se v neděli 13.11.2022 stala místem setkání cvičitelů okresu Náchod. Pro účastníky byl připraven bohatý program v podobě námětů na cvičení všech věkových kategorií.
Na začátku Jarda Láska účastníkům předvedl několik variant vybíjené. Cvičitelé se aktivně seznámili a zahráli si např. tajnou, dotykovou, americkou a německou vybíjenou. Bylo zajímavé vyzkoušet si a pak porovnat všechny varianty. Hana Smolová si připravila cvičení na téma: Netradiční závodivé hry pro děti i mládež, při němž si cvičitelé obohatili svůj zásobník cvičení o hry, které snadno mohou zařadit do svých hodin. Petra Menclová se ve svém vystoupení inspirovala Mikulášem. Cvičení plné písniček, sportování a závodění bylo zaměřeno na skupinu rodičů a dětí, ale s velmi malými úpravami se hodina může realizovat s jakoukoli dětskou kategorií. Jolana Lásková se zaměřila na zdravotní cvičení, jímž se kompenzují různé svalové dysbalance.
Celkový počet účastníků byl 14. Semináře se zúčastnili cvičitelé z TJ Slavoj Teplice nad Metují, SPV Náchod, SPV Bohuslavice, SPV Nové Město nad Metují a TJ Sokol Starkoč. Cvičitelé načerpali mnoho inspirativních námětů, které mohou uplatnit ve svých jednotách, lektoři byli rádi, že je o pravidelný podzimní seminář zájem. Těšíme se na další ročník!

1670926927 IMG

1670926944 IMG

1670926892 IMG